Кур'єрська доставка від нової пошти по Києву (за тарифами Нової Пошти)

Кур'єрська доставка здійснюється по м.Києву в будні дні з Пн по Пт з 10:00 до 18:00. Якщо замовлення було оформлено до 17:00, товар доставляється на наступний день. В іншому випадку (замовлення прийняте после 17:00 вечора) питання доставки необхідно узгодити з менеджером в індивідуальному порядку. Вартість кур'єрської доставки відповідно до тарифів Нової Пошти. Кур'єрська доставка здійснюється при 100% оплаті замовлення.

Доставка на відділення "Нової пошти" (згідно з тарифами) по Україні

Доставка замовлень Новою поштою згідно з тарифами кур'єрської служби за вказаною адресою або на відділення. При замовленні від 1500 гривень доставка безкоштовна. Перелік відділень Ви можете подивитися на сайті перевізника. 

Просимо Вас при отриманні замовлення ретельно перевіряти цілісність посилки та у разі будь-яких проблем інформувати менеджерів служби підтримки наших клієнтів за телефоном 067 541 58 55 безпосередньо в день отримання посилки.

Оплата на карту

Вам прийде смс-повідомлення від WayForPay з посиланням на оплату. Ви зможете оплатити без комісії в будь-який зручний час або переслати посилання на оплату іншій людині. Після успішної оплати вам прийде повідомлення з підтвердженням протягом 30 хвилин.

Онлайн оплата карткою на сайті

Ви можете оплатити товар через платіжну систему WayForPay.

Оплата при отриманні

Ви зможете оплатити замовлення при отриманні на Новій Пошті. Додатково оплачується комісія за повернення грошових коштів в розмірі 20 грн і 2% від суми замовлення.